FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO

Oficiální stránky fotbalového klubu

FC ROVENSKO z.s.

www.fcrovensko.sklub.cz

                                                                                                                                                                                                                    

 

FC Rovensko

11. kolo, So 26.10 14:30

Sokol Malá Morava0
FC Rovensko3

TJ Postřelmov  B

10. kolo, So 19.10 14:30

FC Rovensko2
TJ Postřelmov B1

FC Rovensko

9. kolo, Ne 13.10 15:00

TJ Libina B5
FC Rovensko0

FC Rovensko

8. kolo, So 05.10 12:45

SK Bludov B2
FC Rovensko4

TJ Libina B

7. kolo, So 28.09 15:30

FC Rovensko3
TJ Libina B1

SK Bludov B

6. kolo, So 21.09 15:30

FC Rovensko3
SK Bludov B2PP

FC Rovensko

5. kolo, So 14.09 16:00

TJ Sokol Brníčko1
FC Rovensko3

 TJ Jiskra Oskava

4. kolo, So 07.09 16:00

FC Rovensko3
TJ Jiskra Oskava4

FC Rovensko

3. kolo, So 31.08 16:00

FK Hanušovice5
FC Rovensko1

Sokol Malá Morava

2. kolo, So 24.08 16:30

FC Rovensko3
Sokol Malá Morava1

Rozpis zápasů - Podzim 2019

 

MUŽI 

Den

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

SO  17.8 16.30 POSTŘELMOV B ROVENSKO
SO  24.8 16.30 ROVENSKO MALÁ MORAVA
SO  31.8 16.00 HANUŠOVICE ROVENSKO
SO    7.9 16.00 ROVENSKO OSKAVA
SO   14.9 16.00 BRNÍČKO ROVENSKO
SO    21.9 15.30 ROVENSKO BLUDOV B
SO    28.9 15.30 ROVENSKO LIBINA B
SO       5.10 12.45 BLUDOV B ROVENSKO
NE      13.10 15.00 LIBINA B ROVENSKO
SO      19.10 14.30 ROVENSKO POSTŘELMOV B
SO      26.10 14.30 MALÁ MORAVA  ROVENSKO


MLADŠÍ ŽÁCI

SO  31.8   V O L N O ROVENSKO
NE    8.9  14.00 ROVENSKO LEŠTINA
ÚT    10.9  16.30 ROVENSKO RUDA n. MORAVOU
NE   15.9   9.00 ŠTÍTY ROVENSKO
NE   22.9   9.00 ROVENSKO SUDKOV
NE   29.9   9.00 ROVENSKO DUBICKO
ČT    10.10 16.30 ZVOLE ROVENSKO
SO     12.10 10.00 SUDKOV  ROVENSKO
NE     20.10 10.00 DUBICKO ROVENSKO
NE     27.10  9.00 ROVENSKO ZVOLE

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

ST  28.8 17.00 ROVENSKO V O L N O
NE    1.9 11.00 ROVENSKO LOŠTICE
ČT    5.9 17.00 VIKÝŘOVICE B ROVENSKO
ST   11.9 17.00 MALETÍN ROVENSKO
NE   15.9 11.00 ROVENSKO POSTŘELMOV
SO   21.9 11.00 ZVOLE ROVENSKO
NE   29.9 11.00 ROVENSKO MORAVIČANY
NE      6.10   9.00 LESNICE B ROVENSKO
NE    13.10 11.00 ROVENSKO MOHELNICE A
SO    19.10 10.15 ŠTÍTY ROVENSKO
ST    23.10 16.30 LIBINA ROVENSKO

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

          KDE SE HRAJE
SO  19.10  9.00 LIBINA  ROVENSKO LIBINA
SO  19.10  9.50 ROVENSKO VELKÉ LOSINY LIBINA
SO   26.10 9.00 ROVENSKO VELKÉ LOSINY ROVENSKO
SO   26.10 10.40 LIBINA  ROVENSKO ROVENSKO
SO     2.11  9.50 LIBINA ROVENSKO VELKÉ LOSINY
SO     2.11 10.40 ROVENSKO VELKÉ LOSINY VELKÉ LOSINY
IK TRUHLÁŘSTVÍ - Stanislav Klimeš
Olomoucký kraj
Tírna - Martin Vepřek
MŠMT - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Sportcom Pro-idea - tvorba www stránek Obec Rovensko Fortis

Počet návštěv: 37410
Posledních 30 dnů: 416 | Posledních 7 dnů: 116 | Poslední den: 6

© 2019 FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO | Všechna práva vyhrazena | parezovachaloupka@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne