14. kolo, So 11.5.2024 16:30
Sokol Malá Morava4
FC Rovensko 2
13. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
FC Rovensko 1
FK Hanušovice6
12. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
TJ Sokol Jedlí3
FC Rovensko 4
11. kolo, So 20.4.2024 16:00
FC Rovensko 3
TJ Jiskra Rapotín B6
10. kolo, So 13.4.2024 15:30
TJ Sokol Brníčko2
FC Rovensko 1
9. kolo, Ne 22.10.2023 14:30
TJ Sokol Hrabišín4
FC Rovensko 1
8. kolo, So 14.10.2023 14:30
FC Rovensko 2
SK Petrov - Sobotín B..0
7. kolo, So 7.10.2023 15:00
FC Rovensko 4
TJ Sokol Sudkov B0
6. kolo, So 30.9.2023 15:00
TJ Sokol Lesnice B5
FC Rovensko 1
5. kolo, So 23.9.2023 15:30
FC Rovensko 5
Sokol Malá Morava0
15. kolo, So 18.05 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Lesnice B
16. kolo, So 25.05 17:00
TJ Sokol Sudkov B
FC Rovensko
17. kolo, Ne 02.06 11:00
SK Petrov - Sobotín B..
FC Rovensko
18. kolo, So 08.06 17:00
FC Rovensko
TJ Sokol Hrabišín
21. kolo, So 11.5.2024 10:00
FK Hanušovice3
FC Rovensko2
20. kolo, St 1.5.2024 15:00
FC Rovensko1
TJ Libina8
19. kolo, So 27.4.2024 10:00
TJ Sokol Sudkov1
FC Rovensko3
17. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
SK Loštice3
FC Rovensko0
16. kolo, So 6.4.2024 13:00
SK Bludov 4
FC Rovensko1
15. kolo, So 30.3.2024 12:00
FC Rovensko0
FK Ruda nad Moravou7
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
TJ Dynamo Javorník2
FC Rovensko1
13. kolo, So 4.11.2023 11:00
FC Rovensko2
TJ Dynamo Javorník0
12. kolo, So 28.10.2023 12:00
TJ Sokol Štíty 5
FC Rovensko2
11. kolo, So 21.10.2023 11:30
FC Rovensko7
TJ Sokol Lesnice 2
22. kolo, So 18.05 11:00
FC Rovensko
TJ Sokol Nový Malín
23. kolo, So 25.05 14:30
TJ Sokol Leština
FC Rovensko
24. kolo, So 01.06 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Vikýřovice
25. kolo, So 08.06 14:30
TJ Sokol Lesnice
FC Rovensko
26. kolo, So 15.06 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Štíty
6. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
FC Rovensko17
TJ Sokol Brníčko3
5. kolo, Čt 2.5.2024 17:00
FC Rovensko12
TJ Jiskra Rapotín3
4. kolo, Ne 28.4.2024 11:00
FC Dubicko2
FC Rovensko17
3. kolo, Pá 19.4.2024 16:30
FC Rovensko5
Spartak Loučná nad Des..7
2. kolo, So 13.4.2024 13:30
TJ Sokol Brníčko2
FC Rovensko15
1. kolo, Pá 5.4.2024 16:30
FC Rovensko7
FK Ruda nad Moravou6
11. kolo, Ne 29.10.2023 10:30
FK Mohelnice 2
FC Rovensko4
10. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
FC Rovensko8
FC Dubicko3
9. kolo, So 14.10.2023 11:00
TJ Sokol Lesnice 4
FC Rovensko3
8. kolo, Pá 6.10.2023 16:30
FC Rovensko4
SK Loštice 11
8. kolo, Pá 24.05 16:30
FC Rovensko
FC Dubicko
7. kolo, St 29.05 17:00
Spartak Loučná nad Des..
FC Rovensko
9. kolo, So 01.06 10:45
TJ Jiskra Rapotín
FC Rovensko
10. kolo, Ne 09.06 10:00
FK Ruda nad Moravou
FC Rovensko
8. kolo, Ne 12.5.2024 11:00
TJ Tatran Moravičany2
FC Rovensko 14
7. kolo, St 8.5.2024 10:00
FC Rovensko 15
FK Šumperk C6
6. kolo, St 1.5.2024 10:30
FK Šumperk C5
FC Rovensko 10
5. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
FC Rovensko 7
TJ Sokol Velké Losiny2
3. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
FC Rovensko 13
SK Petrov - Sobotín0
2. kolo, So 6.4.2024 12:30
TJ Sokol Lesnice 4
FC Rovensko 15
1. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
FC Rovensko 5
TJ Tatran Moravičany4
11. kolo, Ne 29.10.2023 09:00
FK Mohelnice6
FC Rovensko 2
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:00
FC Rovensko 2
TJ Sokol Sudkov13
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:30
TJ Sokol Lesnice 2
FC Rovensko 5
9. kolo, Ne 19.05 10:00
FC Rovensko
TJ Sokol Lesnice
10. kolo, Út 21.05 17:00
FC Rovensko
FK Ruda nad Moravou
11. kolo, So 25.05 12:30
SK Petrov - Sobotín
FC Rovensko
13. kolo, Pá 07.06 16:30
TJ Sokol Velké Losiny
FC Rovensko
14. kolo, Ne 16.06 10:15
FK Ruda nad Moravou
FC Rovensko
8. kolo, Ne 12.5.2024 11:00
TJ Tatran Moravičany2
Mladší přípravka14
6. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
Starší přípravka17
TJ Sokol Brníčko3
14. kolo, So 11.5.2024 16:30
Sokol Malá Morava4
Muži2
21. kolo, So 11.5.2024 10:00
FK Hanušovice3
Dorost2
7. kolo, St 8.5.2024 10:00
Mladší přípravka15
FK Šumperk C6
13. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Muži1
FK Hanušovice6
5. kolo, Čt 2.5.2024 17:00
Starší přípravka12
TJ Jiskra Rapotín3
20. kolo, St 1.5.2024 15:00
Dorost1
TJ Libina8
6. kolo, St 1.5.2024 10:30
FK Šumperk C5
Mladší přípravka10
12. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
TJ Sokol Jedlí3
Muži4
22. kolo, So 18.05 11:00
Dorost
TJ Sokol Nový Malín
15. kolo, So 18.05 14:00
Muži
TJ Sokol Lesnice B
9. kolo, Ne 19.05 10:00
Mladší přípravka
TJ Sokol Lesnice
10. kolo, Út 21.05 17:00
Mladší přípravka
FK Ruda nad Moravou
8. kolo, Pá 24.05 16:30
Starší přípravka
FC Dubicko
11. kolo, So 25.05 12:30
SK Petrov - Sobotín
Mladší přípravka
23. kolo, So 25.05 14:30
TJ Sokol Leština
Dorost
16. kolo, So 25.05 17:00
TJ Sokol Sudkov B
Muži
7. kolo, St 29.05 17:00
Spartak Loučná nad Des..
Starší přípravka
9. kolo, So 01.06 10:45
TJ Jiskra Rapotín
Starší přípravka
Úvod / Dorost - 2023/2024 / 13.kolo / FC Rovensko : TJ Dynamo Javorník
FC Rovensko
2 : 0
(1:0)
TJ Dynamo Javorník
Rozhodčí: Kubíček
Počet diváků: 40
Počet návštěv: 62527
Posledních 30 dnů: 994 | Posledních 7 dnů: 239 | Poslední den: 16
© 2024 FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO | Všechna práva vyhrazena | parezovachaloupka@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze