9. kolo, Ne 22.10.2023 14:30
TJ Sokol Hrabišín4FC Rovensko 1
8. kolo, So 14.10.2023 14:30
FC Rovensko 2SK Petrov - Sobotín B..0
7. kolo, So 7.10.2023 15:00
FC Rovensko 4TJ Sokol Sudkov B0
6. kolo, So 30.9.2023 15:00
TJ Sokol Lesnice B5FC Rovensko 1
5. kolo, So 23.9.2023 15:30
FC Rovensko 5Sokol Malá Morava0
4. kolo, So 16.9.2023 15:30
FK Hanušovice12FC Rovensko 0
3. kolo, So 9.9.2023 16:00
FC Rovensko 4TJ Sokol Jedlí1
2. kolo, So 2.9.2023 16:00
TJ Jiskra Rapotín B3FC Rovensko 0
1. kolo, So 26.8.2023 16:30
FC Rovensko 3TJ Sokol Brníčko1
10. kolo, So 13.04 15:30
TJ Sokol BrníčkoFC Rovensko
11. kolo, So 20.04 16:00
FC Rovensko TJ Jiskra Rapotín B
12. kolo, Ne 28.04 16:00
TJ Sokol JedlíFC Rovensko
13. kolo, Ne 05.05 17:00
FC Rovensko FK Hanušovice
14. kolo, So 11.05 16:30
Sokol Malá MoravaFC Rovensko
15. kolo, So 18.05 14:00
FC Rovensko TJ Sokol Lesnice B
16. kolo, So 25.05 17:00
TJ Sokol Sudkov BFC Rovensko
17. kolo, Ne 02.06 11:00
SK Petrov - Sobotín B..FC Rovensko
18. kolo, So 08.06 17:00
FC Rovensko TJ Sokol Hrabišín
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
TJ Dynamo Javorník2FC Rovensko1
13. kolo, So 4.11.2023 11:00
FC Rovensko2TJ Dynamo Javorník0
12. kolo, So 28.10.2023 12:00
TJ Sokol Štíty 5FC Rovensko2
11. kolo, So 21.10.2023 11:30
FC Rovensko7TJ Sokol Lesnice 2
10. kolo, So 14.10.2023 12:00
TJ Sokol Vikýřovice 7FC Rovensko0
9. kolo, So 7.10.2023 12:00
FC Rovensko6TJ Sokol Leština 2
8. kolo, Ne 1.10.2023 11:30
TJ Sokol Nový Malín 6FC Rovensko0
7. kolo, Čt 28.9.2023 14:00
FK Ruda nad Moravou9FC Rovensko0
6. kolo, So 23.9.2023 12:30
FC Rovensko1FK Hanušovice8
5. kolo, So 16.9.2023 13:00
TJ Libina11FC Rovensko2
15. kolo, So 30.03 12:00
FC RovenskoFK Ruda nad Moravou
16. kolo, So 06.04 13:00
SK Bludov FC Rovensko
17. kolo, Ne 14.04 13:00
SK LošticeFC Rovensko
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Sokol SudkovFC Rovensko
20. kolo, St 01.05 15:00
FC RovenskoTJ Libina
21. kolo, So 11.05 10:00
FK HanušoviceFC Rovensko
22. kolo, So 18.05 11:00
FC RovenskoTJ Sokol Nový Malín
23. kolo, So 25.05 14:30
TJ Sokol Leština FC Rovensko
24. kolo, So 01.06 14:00
FC RovenskoTJ Sokol Vikýřovice
25. kolo, So 08.06 14:30
TJ Sokol Lesnice FC Rovensko
11. kolo, Ne 29.10.2023 10:30
FK Mohelnice 2FC Rovensko4
10. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
FC Rovensko8FC Dubicko3
9. kolo, So 14.10.2023 11:00
TJ Sokol Lesnice 4FC Rovensko3
8. kolo, Pá 6.10.2023 16:30
FC Rovensko4SK Loštice 11
7. kolo, So 30.9.2023 11:00
TJ Sokol Leština11FC Rovensko3
6. kolo, Pá 22.9.2023 16:30
FC Rovensko3SK Zvole6
5. kolo, Út 19.9.2023 17:00
FC Rovensko2TJ Tatran Moravičany 9
4. kolo, Čt 14.9.2023 16:30
TJ Postřelmov 11FC Rovensko1
3. kolo, Pá 8.9.2023 17:00
FC Rovensko12TJ Sokol Brníčko4
2. kolo, Ne 3.9.2023 10:00
SK Sulko Zábřeh 18FC Rovensko2
1. kolo, Pá 05.04 16:30
2. kolo, So 13.04 13:30
3. kolo, Pá 19.04 16:30
FC RovenskoSpartak Loučná nad Des..
4. kolo, Ne 28.04 11:00
FC DubickoFC Rovensko
5. kolo, Čt 02.05 17:00
FC RovenskoTJ Jiskra Rapotín
6. kolo, Ne 12.05 10:00
FC RovenskoTJ Sokol Brníčko
7. kolo, Ne 19.05 10:00
Spartak Loučná nad Des..FC Rovensko
8. kolo, Pá 24.05 16:30
FC RovenskoFC Dubicko
9. kolo, So 01.06 10:45
TJ Jiskra RapotínFC Rovensko
10. kolo, Ne 09.06 10:00
FK Ruda nad MoravouFC Rovensko
11. kolo, Ne 29.10.2023 09:00
FK Mohelnice6FC Rovensko 2
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:00
FC Rovensko 2TJ Sokol Sudkov13
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:30
TJ Sokol Lesnice 2FC Rovensko 5
7. kolo, So 30.9.2023 09:30
TJ Sokol Leština4FC Rovensko 3
6. kolo, Ne 24.9.2023 09:00
FC Rovensko 0FK Šumperk B32
5. kolo, St 20.9.2023 17:00
FC Rovensko 15TJ Tatran Moravičany2
4. kolo, Út 12.9.2023 16:30
TJ Postřelmov 8FC Rovensko 2
3. kolo, Ne 10.9.2023 09:00
FC Rovensko 1FK Úsov4
SK Sulko Zábřeh 15FC Rovensko 4
1. kolo, Ne 27.8.2023 09:00
FC Rovensko 2SK Loštice3
1. kolo, Ne 31.03 10:00
FC Rovensko TJ Tatran Moravičany
2. kolo, So 06.04 12:30
3. kolo, Ne 14.04 10:00
FC Rovensko SK Petrov - Sobotín
5. kolo, Ne 28.04 10:00
FC Rovensko TJ Sokol Velké Losiny
6. kolo, St 01.05 10:30
FK Šumperk CFC Rovensko
7. kolo, St 08.05 10:00
FC Rovensko FK Šumperk C
8. kolo, Ne 12.05 11:00
TJ Tatran MoravičanyFC Rovensko
9. kolo, Ne 19.05 10:00
FC Rovensko TJ Sokol Lesnice
10. kolo, Út 21.05 17:00
FC Rovensko FK Ruda nad Moravou
11. kolo, So 25.05 12:30
SK Petrov - SobotínFC Rovensko
TJ Dynamo Javorník2Dorost1
Dorost2TJ Dynamo Javorník0
FK Mohelnice 2Starší přípravka4
FK Mohelnice6Mladší přípravka2
TJ Sokol Štíty 5Dorost2
TJ Sokol Hrabišín4Muži1
Mladší přípravka2TJ Sokol Sudkov13
Dorost7TJ Sokol Lesnice 2
Starší přípravka8FC Dubicko3
TJ Sokol Lesnice 2Mladší přípravka5
DorostFK Ruda nad Moravou
Mladší přípravkaTJ Tatran Moravičany
Starší přípravkaFK Ruda nad Moravou
TJ Sokol Lesnice Mladší přípravka
SK Bludov Dorost
TJ Sokol BrníčkoStarší přípravka
TJ Sokol BrníčkoMuži
Mladší přípravkaSK Petrov - Sobotín
SK LošticeDorost
Starší přípravkaSpartak Loučná nad Des..
Úvod / Mužstva / Dorost / Hráč měsíce
1 .
15
2 .
9
5 .
8
17 .
7
11 .
9 .
15 .
6
7 .
13 .
5
4 .
14 .
4
10 .
3 .
18 .
3
16 .
6 .
8 .
2
12 .
0
Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.Celkem hlasovalo: 98
Aktuální
Únor 2024
Leden 2024
Prosinec 2023
Listopad 2023
Říjen 2023
Září 2023
Všechny galerie
Všechna videa
Počet návštěv: 61486Posledních 30 dnů: 437 | Posledních 7 dnů: 138 | Poslední den: 22
© 2024 FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO | Všechna práva vyhrazena | parezovachaloupka@email.czVytvořeno službou Sklub.cz
+Další produkt
Cena celkem: 0,- Kč
Ano Ne