10. kolo, So 13.4.2024 15:30
TJ Sokol Brníčko2FC Rovensko 1
9. kolo, Ne 22.10.2023 14:30
TJ Sokol Hrabišín4FC Rovensko 1
8. kolo, So 14.10.2023 14:30
FC Rovensko 2SK Petrov - Sobotín B..0
7. kolo, So 7.10.2023 15:00
FC Rovensko 4TJ Sokol Sudkov B0
6. kolo, So 30.9.2023 15:00
TJ Sokol Lesnice B5FC Rovensko 1
5. kolo, So 23.9.2023 15:30
FC Rovensko 5Sokol Malá Morava0
4. kolo, So 16.9.2023 15:30
FK Hanušovice12FC Rovensko 0
3. kolo, So 9.9.2023 16:00
FC Rovensko 4TJ Sokol Jedlí1
2. kolo, So 2.9.2023 16:00
TJ Jiskra Rapotín B3FC Rovensko 0
1. kolo, So 26.8.2023 16:30
FC Rovensko 3TJ Sokol Brníčko1
11. kolo, So 20.04 16:00
FC Rovensko TJ Jiskra Rapotín B
12. kolo, Ne 28.04 16:00
TJ Sokol JedlíFC Rovensko
13. kolo, Ne 05.05 17:00
FC Rovensko FK Hanušovice
14. kolo, So 11.05 16:30
Sokol Malá MoravaFC Rovensko
15. kolo, So 18.05 14:00
FC Rovensko TJ Sokol Lesnice B
16. kolo, So 25.05 17:00
TJ Sokol Sudkov BFC Rovensko
17. kolo, Ne 02.06 11:00
SK Petrov - Sobotín B..FC Rovensko
18. kolo, So 08.06 17:00
FC Rovensko TJ Sokol Hrabišín
17. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
SK Loštice3FC Rovensko0
16. kolo, So 6.4.2024 13:00
SK Bludov 4FC Rovensko1
15. kolo, So 30.3.2024 12:00
FC Rovensko0FK Ruda nad Moravou7
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
TJ Dynamo Javorník2FC Rovensko1
13. kolo, So 4.11.2023 11:00
FC Rovensko2TJ Dynamo Javorník0
12. kolo, So 28.10.2023 12:00
TJ Sokol Štíty 5FC Rovensko2
11. kolo, So 21.10.2023 11:30
FC Rovensko7TJ Sokol Lesnice 2
10. kolo, So 14.10.2023 12:00
TJ Sokol Vikýřovice 7FC Rovensko0
9. kolo, So 7.10.2023 12:00
FC Rovensko6TJ Sokol Leština 2
8. kolo, Ne 1.10.2023 11:30
TJ Sokol Nový Malín 6FC Rovensko0
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Sokol SudkovFC Rovensko
20. kolo, St 01.05 15:00
FC RovenskoTJ Libina
21. kolo, So 11.05 10:00
FK HanušoviceFC Rovensko
22. kolo, So 18.05 11:00
FC RovenskoTJ Sokol Nový Malín
23. kolo, So 25.05 14:30
TJ Sokol Leština FC Rovensko
24. kolo, So 01.06 14:00
FC RovenskoTJ Sokol Vikýřovice
25. kolo, So 08.06 14:30
TJ Sokol Lesnice FC Rovensko
26. kolo, So 15.06 14:00
FC RovenskoTJ Sokol Štíty
2. kolo, So 13.4.2024 13:30
TJ Sokol Brníčko2FC Rovensko15
1. kolo, Pá 5.4.2024 16:30
FC Rovensko7FK Ruda nad Moravou6
11. kolo, Ne 29.10.2023 10:30
FK Mohelnice 2FC Rovensko4
10. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
FC Rovensko8FC Dubicko3
9. kolo, So 14.10.2023 11:00
TJ Sokol Lesnice 4FC Rovensko3
8. kolo, Pá 6.10.2023 16:30
FC Rovensko4SK Loštice 11
7. kolo, So 30.9.2023 11:00
TJ Sokol Leština11FC Rovensko3
6. kolo, Pá 22.9.2023 16:30
FC Rovensko3SK Zvole6
5. kolo, Út 19.9.2023 17:00
FC Rovensko2TJ Tatran Moravičany 9
4. kolo, Čt 14.9.2023 16:30
TJ Postřelmov 11FC Rovensko1
3. kolo, Dnes 16:30
FC RovenskoSpartak Loučná nad Des..
4. kolo, Ne 28.04 11:00
FC DubickoFC Rovensko
5. kolo, Čt 02.05 17:00
FC RovenskoTJ Jiskra Rapotín
6. kolo, Ne 12.05 10:00
FC RovenskoTJ Sokol Brníčko
7. kolo, Ne 19.05 10:00
Spartak Loučná nad Des..FC Rovensko
8. kolo, Pá 24.05 16:30
FC RovenskoFC Dubicko
9. kolo, So 01.06 10:45
TJ Jiskra RapotínFC Rovensko
10. kolo, Ne 09.06 10:00
FK Ruda nad MoravouFC Rovensko
3. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
FC Rovensko 13SK Petrov - Sobotín0
2. kolo, So 6.4.2024 12:30
TJ Sokol Lesnice 4FC Rovensko 15
1. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
FC Rovensko 5TJ Tatran Moravičany4
11. kolo, Ne 29.10.2023 09:00
FK Mohelnice6FC Rovensko 2
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:00
FC Rovensko 2TJ Sokol Sudkov13
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:30
TJ Sokol Lesnice 2FC Rovensko 5
7. kolo, So 30.9.2023 09:30
TJ Sokol Leština4FC Rovensko 3
6. kolo, Ne 24.9.2023 09:00
FC Rovensko 0FK Šumperk B32
5. kolo, St 20.9.2023 17:00
FC Rovensko 15TJ Tatran Moravičany2
4. kolo, Út 12.9.2023 16:30
TJ Postřelmov 8FC Rovensko 2
5. kolo, Ne 28.04 10:00
FC Rovensko TJ Sokol Velké Losiny
6. kolo, St 01.05 10:30
FK Šumperk CFC Rovensko
7. kolo, St 08.05 10:00
FC Rovensko FK Šumperk C
8. kolo, Ne 12.05 11:00
TJ Tatran MoravičanyFC Rovensko
9. kolo, Ne 19.05 10:00
FC Rovensko TJ Sokol Lesnice
10. kolo, Út 21.05 17:00
FC Rovensko FK Ruda nad Moravou
11. kolo, So 25.05 12:30
SK Petrov - SobotínFC Rovensko
13. kolo, Pá 07.06 16:30
TJ Sokol Velké LosinyFC Rovensko
14. kolo, Ne 16.06 10:15
SK Loštice3Dorost0
Mladší přípravka13SK Petrov - Sobotín0
TJ Sokol Brníčko2Muži1
TJ Sokol Brníčko2Starší přípravka15
SK Bludov 4Dorost1
TJ Sokol Lesnice 4Mladší přípravka15
Starší přípravka7FK Ruda nad Moravou6
Mladší přípravka5TJ Tatran Moravičany4
Dorost0FK Ruda nad Moravou7
TJ Dynamo Javorník2Dorost1
Starší přípravkaSpartak Loučná nad Des..
MužiTJ Jiskra Rapotín B
TJ Sokol SudkovDorost
Mladší přípravkaTJ Sokol Velké Losiny
FC DubickoStarší přípravka
TJ Sokol JedlíMuži
FK Šumperk CMladší přípravka
DorostTJ Libina
Starší přípravkaTJ Jiskra Rapotín
MužiFK Hanušovice
Úvod / Mužstva / Dorost / Hráč měsíce
1 .
17
4 .
11
3 .
9
14 .
6
5 .
5
18 .
3
13 .
11 .
9 .
12 .
2
16 .
6 .
2 .
7 .
20 .
1
8 .
17 .
10 .
15 .
21 .
0
19 .
Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.Celkem hlasovalo: 75
Aktuální
Březen 2024
Únor 2024
Leden 2024
Prosinec 2023
Listopad 2023
Říjen 2023
Všechny galerie
Všechna videa
Počet návštěv: 61872Posledních 30 dnů: 719 | Posledních 7 dnů: 244 | Poslední den: 14
© 2024 FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO | Všechna práva vyhrazena | parezovachaloupka@email.czVytvořeno službou Sklub.cz
+Další produkt
Cena celkem: 0,- Kč
Ano Ne