FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO

Oficiální stránky fotbalového klubu

FC ROVENSKO z.s.

www.fcrovensko.sklub.cz

                                                                                                                                                                                                                    

 

FC Rovensko

11. kolo, So 26.10 14:30

Sokol Malá Morava0
FC Rovensko3

TJ Postřelmov  B

10. kolo, So 19.10 14:30

FC Rovensko2
TJ Postřelmov B1

FC Rovensko

9. kolo, Ne 13.10 15:00

TJ Libina B5
FC Rovensko0

FC Rovensko

8. kolo, So 05.10 12:45

SK Bludov B2
FC Rovensko4

TJ Libina B

7. kolo, So 28.09 15:30

FC Rovensko3
TJ Libina B1

SK Bludov B

6. kolo, So 21.09 15:30

FC Rovensko3
SK Bludov B2PP

FC Rovensko

5. kolo, So 14.09 16:00

TJ Sokol Brníčko1
FC Rovensko3

 TJ Jiskra Oskava

4. kolo, So 07.09 16:00

FC Rovensko3
TJ Jiskra Oskava4

FC Rovensko

3. kolo, So 31.08 16:00

FK Hanušovice5
FC Rovensko1

Sokol Malá Morava

2. kolo, So 24.08 16:30

FC Rovensko3
Sokol Malá Morava1

FC Rovensko

13. kolo, So 11.04 15:30

TJ Jiskra Oskava
FC Rovensko

TJ Sokol Brníčko

14. kolo, So 18.04 15:30

FC Rovensko
TJ Sokol Brníčko

Rozpis zápasů - Jaro 2020

 

MUŽI 

Den

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

SO  4.4. 15.30 ROVENSKO HANUŠOVICE
SO 11.4. 16.30 LIBINA B ROVENSKO
SO 18.4. 16.00 ROVENSKO BRNÍČKO
SO    7.9 16.00 ROVENSKO OSKAVA
SO   14.9 16.00 BRNÍČKO ROVENSKO
SO    21.9 15.30 ROVENSKO BLUDOV B
SO    28.9 15.30 ROVENSKO LIBINA B
SO       5.10 12.45 BLUDOV B ROVENSKO
NE      13.10 15.00 LIBINA B ROVENSKO
SO      19.10 14.30 ROVENSKO POSTŘELMOV B
SO      26.10 14.30 MALÁ MORAVA  ROVENSKO


MLADŠÍ ŽÁCI

NE   5.4 13.00 RUDA n. MORAVOU ROVENSKO
NE 12.4   ROVENSKO VOLNO
SO   18.4  10.00 LEŠTINA ROVENSKO
NE  26.4   9.00 ROVENSKO ŠTÍTY
ČT  30.4  16.00 ROVENSKO LEŠTINA
NE    3.5   9.00 ŠTÍTY ROVENSKO
SO    9.5  14.00 ROVENSKO SUDKOV
SO  16.5  10.00 ROVENSKO DUBICKO
SO  23.5 10.00 ZVOLE  ROVENSKO
NE  31.5   9.00 ROVENSKO  RUDA n. MORAVOU
SO    6.6   ROVENSKO VOLNO

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

NE  29.3   ROVENSKO V O L N O
SO    4.4 10.00 ROVENSKO VIKÝŘOVICE B
NE   12.4 11.30 LOŠTICE ROVENSKO
NE   19.4 11.00 ROVENSKO MALETÍN
SO   25.4   9.30 POSTŘELMOV ROVENSKO
ÚT   28.4 16.30 ROVENSKO LIBINA
SO     2.5 10.00 ROVENSKO ZVOLE
NE   10.5  10.00 MORAVIČANY ROVENSKO
NE    17.5 11.00 ROVENSKO LESNICE B
ÚT    19.5 16.30 MOHELNICE A ROVENSKO
NE    31.5 11.00 ROVENSKO ŠTÍTY

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

          KDE SE HRAJE
SO   4.4  9.50 LIBINA  ROVENSKO VELKÉ LOSINY
SO   4.4  10.40 ROVENSKO VELKÉ LOSINY VELKÉ LOSINY
SO   26.10 9.00 ROVENSKO VELKÉ LOSINY ROVENSKO
SO   26.10 10.40 LIBINA  ROVENSKO ROVENSKO
SO     2.11  9.50 LIBINA ROVENSKO VELKÉ LOSINY
SO     2.11 10.40 ROVENSKO VELKÉ LOSINY VELKÉ LOSINY
IK TRUHLÁŘSTVÍ - Stanislav Klimeš
Olomoucký kraj
Tírna - Martin Vepřek
MŠMT - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Sportcom Pro-idea - tvorba www stránek Obec Rovensko Fortis

Počet návštěv: 38699
Posledních 30 dnů: 248 | Posledních 7 dnů: 32 | Poslední den: 2

© 2020 FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO | Všechna práva vyhrazena | parezovachaloupka@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne