13. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
FC Rovensko 1
FK Hanušovice6
12. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
TJ Sokol Jedlí3
FC Rovensko 4
11. kolo, So 20.4.2024 16:00
FC Rovensko 3
TJ Jiskra Rapotín B6
10. kolo, So 13.4.2024 15:30
TJ Sokol Brníčko2
FC Rovensko 1
9. kolo, Ne 22.10.2023 14:30
TJ Sokol Hrabišín4
FC Rovensko 1
8. kolo, So 14.10.2023 14:30
FC Rovensko 2
SK Petrov - Sobotín B..0
7. kolo, So 7.10.2023 15:00
FC Rovensko 4
TJ Sokol Sudkov B0
6. kolo, So 30.9.2023 15:00
TJ Sokol Lesnice B5
FC Rovensko 1
5. kolo, So 23.9.2023 15:30
FC Rovensko 5
Sokol Malá Morava0
4. kolo, So 16.9.2023 15:30
FK Hanušovice12
FC Rovensko 0
14. kolo, So 11.05 16:30
Sokol Malá Morava
FC Rovensko
15. kolo, So 18.05 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Lesnice B
16. kolo, So 25.05 17:00
TJ Sokol Sudkov B
FC Rovensko
17. kolo, Ne 02.06 11:00
SK Petrov - Sobotín B..
FC Rovensko
18. kolo, So 08.06 17:00
FC Rovensko
TJ Sokol Hrabišín
20. kolo, St 1.5.2024 15:00
FC Rovensko1
TJ Libina8
19. kolo, So 27.4.2024 10:00
TJ Sokol Sudkov1
FC Rovensko3
17. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
SK Loštice3
FC Rovensko0
16. kolo, So 6.4.2024 13:00
SK Bludov 4
FC Rovensko1
15. kolo, So 30.3.2024 12:00
FC Rovensko0
FK Ruda nad Moravou7
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
TJ Dynamo Javorník2
FC Rovensko1
13. kolo, So 4.11.2023 11:00
FC Rovensko2
TJ Dynamo Javorník0
12. kolo, So 28.10.2023 12:00
TJ Sokol Štíty 5
FC Rovensko2
11. kolo, So 21.10.2023 11:30
FC Rovensko7
TJ Sokol Lesnice 2
10. kolo, So 14.10.2023 12:00
TJ Sokol Vikýřovice 7
FC Rovensko0
21. kolo, So 11.05 10:00
FK Hanušovice
FC Rovensko
22. kolo, So 18.05 11:00
FC Rovensko
TJ Sokol Nový Malín
23. kolo, So 25.05 14:30
TJ Sokol Leština
FC Rovensko
24. kolo, So 01.06 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Vikýřovice
25. kolo, So 08.06 14:30
TJ Sokol Lesnice
FC Rovensko
26. kolo, So 15.06 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Štíty
5. kolo, Čt 2.5.2024 17:00
FC Rovensko12
TJ Jiskra Rapotín3
4. kolo, Ne 28.4.2024 11:00
FC Dubicko2
FC Rovensko17
3. kolo, Pá 19.4.2024 16:30
FC Rovensko5
Spartak Loučná nad Des..7
2. kolo, So 13.4.2024 13:30
TJ Sokol Brníčko2
FC Rovensko15
1. kolo, Pá 5.4.2024 16:30
FC Rovensko7
FK Ruda nad Moravou6
11. kolo, Ne 29.10.2023 10:30
FK Mohelnice 2
FC Rovensko4
10. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
FC Rovensko8
FC Dubicko3
9. kolo, So 14.10.2023 11:00
TJ Sokol Lesnice 4
FC Rovensko3
8. kolo, Pá 6.10.2023 16:30
FC Rovensko4
SK Loštice 11
7. kolo, So 30.9.2023 11:00
TJ Sokol Leština11
FC Rovensko3
6. kolo, Ne 12.05 10:00
FC Rovensko
TJ Sokol Brníčko
7. kolo, Ne 19.05 10:00
Spartak Loučná nad Des..
FC Rovensko
8. kolo, Pá 24.05 16:30
FC Rovensko
FC Dubicko
9. kolo, So 01.06 10:45
TJ Jiskra Rapotín
FC Rovensko
10. kolo, Ne 09.06 10:00
FK Ruda nad Moravou
FC Rovensko
6. kolo, St 1.5.2024 10:30
FK Šumperk C5
FC Rovensko 10
5. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
FC Rovensko 7
TJ Sokol Velké Losiny2
3. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
FC Rovensko 13
SK Petrov - Sobotín0
2. kolo, So 6.4.2024 12:30
TJ Sokol Lesnice 4
FC Rovensko 15
1. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
FC Rovensko 5
TJ Tatran Moravičany4
11. kolo, Ne 29.10.2023 09:00
FK Mohelnice6
FC Rovensko 2
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:00
FC Rovensko 2
TJ Sokol Sudkov13
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:30
TJ Sokol Lesnice 2
FC Rovensko 5
7. kolo, So 30.9.2023 09:30
TJ Sokol Leština4
FC Rovensko 3
6. kolo, Ne 24.9.2023 09:00
FC Rovensko 0
FK Šumperk B32
7. kolo, St 08.05 10:00
FC Rovensko
FK Šumperk C
8. kolo, Ne 12.05 11:00
TJ Tatran Moravičany
FC Rovensko
9. kolo, Ne 19.05 10:00
FC Rovensko
TJ Sokol Lesnice
10. kolo, Út 21.05 17:00
FC Rovensko
FK Ruda nad Moravou
11. kolo, So 25.05 12:30
SK Petrov - Sobotín
FC Rovensko
13. kolo, Pá 07.06 16:30
TJ Sokol Velké Losiny
FC Rovensko
14. kolo, Ne 16.06 10:15
FK Ruda nad Moravou
FC Rovensko
13. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Muži1
FK Hanušovice6
5. kolo, Čt 2.5.2024 17:00
Starší přípravka12
TJ Jiskra Rapotín3
20. kolo, St 1.5.2024 15:00
Dorost1
TJ Libina8
6. kolo, St 1.5.2024 10:30
FK Šumperk C5
Mladší přípravka10
12. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
TJ Sokol Jedlí3
Muži4
4. kolo, Ne 28.4.2024 11:00
FC Dubicko2
Starší přípravka17
5. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
Mladší přípravka7
TJ Sokol Velké Losiny2
19. kolo, So 27.4.2024 10:00
TJ Sokol Sudkov1
Dorost3
11. kolo, So 20.4.2024 16:00
Muži3
TJ Jiskra Rapotín B6
3. kolo, Pá 19.4.2024 16:30
Starší přípravka5
Spartak Loučná nad Des..7
7. kolo, St 08.05 10:00
Mladší přípravka
FK Šumperk C
21. kolo, So 11.05 10:00
FK Hanušovice
Dorost
14. kolo, So 11.05 16:30
Sokol Malá Morava
Muži
6. kolo, Ne 12.05 10:00
Starší přípravka
TJ Sokol Brníčko
8. kolo, Ne 12.05 11:00
TJ Tatran Moravičany
Mladší přípravka
22. kolo, So 18.05 11:00
Dorost
TJ Sokol Nový Malín
15. kolo, So 18.05 14:00
Muži
TJ Sokol Lesnice B
7. kolo, Ne 19.05 10:00
Spartak Loučná nad Des..
Starší přípravka
9. kolo, Ne 19.05 10:00
Mladší přípravka
TJ Sokol Lesnice
10. kolo, Út 21.05 17:00
Mladší přípravka
FK Ruda nad Moravou
Úvod / Mužstva / FC Rovensko / Jonda Nezbeda
FC Rovensko - Starší přípravka | |||||
Starší přípravka - 2023/2024 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Starší přípravka - Bronzová - 2023/2024 | 5 | 16 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 10 | 20 | 0 | 0 | 0 |
Počet návštěv: 62276
Posledních 30 dnů: 967 | Posledních 7 dnů: 340 | Poslední den: 15
© 2024 FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO | Všechna práva vyhrazena | parezovachaloupka@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz