11. kolo, So 20.4.2024 16:00
FC Rovensko 3
TJ Jiskra Rapotín B6
10. kolo, So 13.4.2024 15:30
TJ Sokol Brníčko2
FC Rovensko 1
9. kolo, Ne 22.10.2023 14:30
TJ Sokol Hrabišín4
FC Rovensko 1
8. kolo, So 14.10.2023 14:30
FC Rovensko 2
SK Petrov - Sobotín B..0
7. kolo, So 7.10.2023 15:00
FC Rovensko 4
TJ Sokol Sudkov B0
6. kolo, So 30.9.2023 15:00
TJ Sokol Lesnice B5
FC Rovensko 1
5. kolo, So 23.9.2023 15:30
FC Rovensko 5
Sokol Malá Morava0
4. kolo, So 16.9.2023 15:30
FK Hanušovice12
FC Rovensko 0
3. kolo, So 9.9.2023 16:00
FC Rovensko 4
TJ Sokol Jedlí1
2. kolo, So 2.9.2023 16:00
TJ Jiskra Rapotín B3
FC Rovensko 0
12. kolo, Ne 28.04 16:00
TJ Sokol Jedlí
FC Rovensko
13. kolo, Ne 05.05 17:00
FC Rovensko
FK Hanušovice
14. kolo, So 11.05 16:30
Sokol Malá Morava
FC Rovensko
15. kolo, So 18.05 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Lesnice B
16. kolo, So 25.05 17:00
TJ Sokol Sudkov B
FC Rovensko
17. kolo, Ne 02.06 11:00
SK Petrov - Sobotín B..
FC Rovensko
18. kolo, So 08.06 17:00
FC Rovensko
TJ Sokol Hrabišín
17. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
SK Loštice3
FC Rovensko0
16. kolo, So 6.4.2024 13:00
SK Bludov 4
FC Rovensko1
15. kolo, So 30.3.2024 12:00
FC Rovensko0
FK Ruda nad Moravou7
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
TJ Dynamo Javorník2
FC Rovensko1
13. kolo, So 4.11.2023 11:00
FC Rovensko2
TJ Dynamo Javorník0
12. kolo, So 28.10.2023 12:00
TJ Sokol Štíty 5
FC Rovensko2
11. kolo, So 21.10.2023 11:30
FC Rovensko7
TJ Sokol Lesnice 2
10. kolo, So 14.10.2023 12:00
TJ Sokol Vikýřovice 7
FC Rovensko0
9. kolo, So 7.10.2023 12:00
FC Rovensko6
TJ Sokol Leština 2
8. kolo, Ne 1.10.2023 11:30
TJ Sokol Nový Malín 6
FC Rovensko0
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Sokol Sudkov
FC Rovensko
20. kolo, St 01.05 15:00
FC Rovensko
TJ Libina
21. kolo, So 11.05 10:00
FK Hanušovice
FC Rovensko
22. kolo, So 18.05 11:00
FC Rovensko
TJ Sokol Nový Malín
23. kolo, So 25.05 14:30
TJ Sokol Leština
FC Rovensko
24. kolo, So 01.06 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Vikýřovice
25. kolo, So 08.06 14:30
TJ Sokol Lesnice
FC Rovensko
26. kolo, So 15.06 14:00
FC Rovensko
TJ Sokol Štíty
3. kolo, Pá 19.4.2024 16:30
FC Rovensko5
Spartak Loučná nad Des..7
2. kolo, So 13.4.2024 13:30
TJ Sokol Brníčko2
FC Rovensko15
1. kolo, Pá 5.4.2024 16:30
FC Rovensko7
FK Ruda nad Moravou6
11. kolo, Ne 29.10.2023 10:30
FK Mohelnice 2
FC Rovensko4
10. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
FC Rovensko8
FC Dubicko3
9. kolo, So 14.10.2023 11:00
TJ Sokol Lesnice 4
FC Rovensko3
8. kolo, Pá 6.10.2023 16:30
FC Rovensko4
SK Loštice 11
7. kolo, So 30.9.2023 11:00
TJ Sokol Leština11
FC Rovensko3
6. kolo, Pá 22.9.2023 16:30
FC Rovensko3
SK Zvole6
5. kolo, Út 19.9.2023 17:00
FC Rovensko2
TJ Tatran Moravičany 9
4. kolo, Ne 28.04 11:00
FC Dubicko
FC Rovensko
5. kolo, Čt 02.05 17:00
FC Rovensko
TJ Jiskra Rapotín
6. kolo, Ne 12.05 10:00
FC Rovensko
TJ Sokol Brníčko
7. kolo, Ne 19.05 10:00
Spartak Loučná nad Des..
FC Rovensko
8. kolo, Pá 24.05 16:30
FC Rovensko
FC Dubicko
9. kolo, So 01.06 10:45
TJ Jiskra Rapotín
FC Rovensko
10. kolo, Ne 09.06 10:00
FK Ruda nad Moravou
FC Rovensko
3. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
FC Rovensko 13
SK Petrov - Sobotín0
2. kolo, So 6.4.2024 12:30
TJ Sokol Lesnice 4
FC Rovensko 15
1. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
FC Rovensko 5
TJ Tatran Moravičany4
11. kolo, Ne 29.10.2023 09:00
FK Mohelnice6
FC Rovensko 2
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:00
FC Rovensko 2
TJ Sokol Sudkov13
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:30
TJ Sokol Lesnice 2
FC Rovensko 5
7. kolo, So 30.9.2023 09:30
TJ Sokol Leština4
FC Rovensko 3
6. kolo, Ne 24.9.2023 09:00
FC Rovensko 0
FK Šumperk B32
5. kolo, St 20.9.2023 17:00
FC Rovensko 15
TJ Tatran Moravičany2
4. kolo, Út 12.9.2023 16:30
TJ Postřelmov 8
FC Rovensko 2
5. kolo, Ne 28.04 10:00
FC Rovensko
TJ Sokol Velké Losiny
6. kolo, St 01.05 10:30
FK Šumperk C
FC Rovensko
7. kolo, St 08.05 10:00
FC Rovensko
FK Šumperk C
8. kolo, Ne 12.05 11:00
TJ Tatran Moravičany
FC Rovensko
9. kolo, Ne 19.05 10:00
FC Rovensko
TJ Sokol Lesnice
10. kolo, Út 21.05 17:00
FC Rovensko
FK Ruda nad Moravou
11. kolo, So 25.05 12:30
SK Petrov - Sobotín
FC Rovensko
13. kolo, Pá 07.06 16:30
TJ Sokol Velké Losiny
FC Rovensko
14. kolo, Ne 16.06 10:15
FK Ruda nad Moravou
FC Rovensko
11. kolo, So 20.4.2024 16:00
Muži3
TJ Jiskra Rapotín B6
3. kolo, Pá 19.4.2024 16:30
Starší přípravka5
Spartak Loučná nad Des..7
17. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
SK Loštice3
Dorost0
3. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
Mladší přípravka13
SK Petrov - Sobotín0
10. kolo, So 13.4.2024 15:30
TJ Sokol Brníčko2
Muži1
2. kolo, So 13.4.2024 13:30
TJ Sokol Brníčko2
Starší přípravka15
16. kolo, So 6.4.2024 13:00
SK Bludov 4
Dorost1
2. kolo, So 6.4.2024 12:30
TJ Sokol Lesnice 4
Mladší přípravka15
1. kolo, Pá 5.4.2024 16:30
Starší přípravka7
FK Ruda nad Moravou6
1. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
Mladší přípravka5
TJ Tatran Moravičany4
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Sokol Sudkov
Dorost
5. kolo, Ne 28.04 10:00
Mladší přípravka
TJ Sokol Velké Losiny
4. kolo, Ne 28.04 11:00
FC Dubicko
Starší přípravka
12. kolo, Ne 28.04 16:00
TJ Sokol Jedlí
Muži
6. kolo, St 01.05 10:30
FK Šumperk C
Mladší přípravka
20. kolo, St 01.05 15:00
Dorost
TJ Libina
5. kolo, Čt 02.05 17:00
Starší přípravka
TJ Jiskra Rapotín
13. kolo, Ne 05.05 17:00
Muži
FK Hanušovice
7. kolo, St 08.05 10:00
Mladší přípravka
FK Šumperk C
21. kolo, So 11.05 10:00
FK Hanušovice
Dorost
Úvod / / FK Hanušovice : TJ Sokol Nový Malín
FK Hanušovice
1 : 2
TJ Sokol Nový Malín
Počet návštěv: 61997
Posledních 30 dnů: 790 | Posledních 7 dnů: 203 | Poslední den: 10
© 2024 FOTBALOVÝ ODDÍL ROVENSKO | Všechna práva vyhrazena | parezovachaloupka@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze